o

جمعیت قورباغه ها در سراسر جهان در نرخ بی سابقه ای رو به کاهش گذاشته و تقریبا یک سوم گونه های دوزیستان در معرض تهدید می باشند.
سایت های دیگر و اخبار
صفحه اصلی درباره ما - اهداف و تماس بخش کودکان یاری و حمایت امکانات - راهنما و قوانین استفاده از سایت دوزیست چیست؟ تاریخچه تکامل رده بندی دوزیستان زیست شناسی و فیزیولوژی اکولوژی و رفتارشناسی دوزیستان خاورمیانه دوزیستان ایران اهمیت دوزیستان عوامل تهدید کننده دوزیستان چگونگی حفاظت از دوزیستان تراریوم وسایل و تجهیزات تراریوم ‌‌پروژه ها و همکاری ها کتاب ها زمان بندی سفرهای آموزشی سایت های دیگر اخبار 
*مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۵ آموزش به کودکان - تهران - صدرا
با توجه به فروش سمندر در تهران، آموزش کودکان به عنوان نسل آینده و فرهنگ سازی برای آن ها از اداف مهم می باشد. برای نیل به این هدف آموزش های خاص به کودکان با هدف شناخت گونه ها به طور ساده و احترام به حق حیات گونه ها و تلاش برای حفظ گونه ها انجام می شود. ضمن این آموزش های کودکان با مفاهیم بازیافت، عدم آلوده کردن محیط زیست، اکوسیستم و ... به طور ساده آشنا شده و امید است عوارض اکولوژیکی  زندگی نسل آینده کمتر گریبانگیر محیط زیست شده و سبب حفظ گونه های موجود و حفاظت بیشتر از گونه های در خطر شود.
*با همکاری آقای مهندس پرهام بیهقی از موسسه خزنده شناسان پارس
     
  
 
   

گونه یابی:

با کلیک بر روی آلبوم می توانید تصاویر را مشاهده کنید. همچنین می توانید از طریق فرم زیر تصاویر را جستجو کنید.

calphotos

عکاس :
نام علمی :
نام انگلیسی :
شناسه عکس :
تعداد تصویر :
 

  
 
پروژه حفاظت از سمندر امپراطور